loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Materac Juventas MAT2 195x100x5cm jednoczęściowy do rehabilitacji lub gimnastyki

Juventas
średnia: 5.0  ocen: 17

Termin realizacji
14-21 dni

Producent: Juventas

Cena:373,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne

Materac Juventas MAT2 195x100x5cm jednoczęściowy do rehabilitacji lub gimnastyki

 

Jednoczęściowy materac rehabilitacyjny Juventas MAT2 o wymiarach 195 x 100 x 5 cm stosowany w zajęciach fizykoterapeutycznych i gimnastyce rehabilitacyjnej. Sprawdzi się również jako materac do ćwiczeń gimnastycznych i ogólnorozwojowych zarówno w warunkach domowych, jak również w placówkach oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły), a także w innych obiektach sportowo-rekreacyjnych. Materac wykonany jest z twardej pianki poliuretanowej i tapicerowany atestowanym materiałem skóropodobnym wysokiej jakości dostępnym w szerokiej gamie kolorów. Bezproblemowy w utrzymaniu go w czystości, nie wymaga szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Produkt zaprojektowany do celów rehabilitacyjnych, posiada wszelkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

 

Dane techniczne materaca

 

Długość:

195 cm

Szerokość:

100 cm

Grubość (wysokość):

5 cm

Materiał wypełnienia:

pianka PU (twarda)

Materiał tapicerki:

skóropodobny

Składanie materaca:

nieskładany (można rolować)

 

Gwarancja producenta: 1 rok

 

Certyfikat CEAtest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu HigienyWyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

Tapicerka Standard Line

 

 

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów w monitorze, odcień kolorów tapicerki w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości.

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o., zdjęcia produktu i grafiki są własnością spółki Omnes albo producenta lub dystrybutora produktu i zostały użyte do opracowania w celach informacyjnych. Kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności intelektualnej poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Rodzaj produktumaterac 1-cz.
Długość materaca/maty (cm)195
Szerokość materaca/maty (cm)100
Grubość materaca/maty (cm)5
Składanie materaca/matynie