loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Materac składany Juventas MAT7 200x120x3cm 4-częściowy do masażu Tajskiego

Juventas
średnia: 5.0  ocen: 16

Termin realizacji
14-21 dni

Producent: Juventas

Cena:427,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne

Materac składany Juventas MAT7 200x120x3cm 4-częściowy do masażu Tajskiego

 

Czteroczęściowy, składany materac rehabilitacyjny Juventas MAT7 o wymiarach 200 x 120 x 3 cm stosowany w technikach związanych z masażem tajskim, jak również w zajęciach fizykoterapeutycznych i gimnastyce rehabilitacyjnej. Sprawdzi się też jako materac do ćwiczeń gimnastycznych i ogólnorozwojowych np. w placówkach oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły), a także w placówkach sportowo-rekreacyjnych. Materac wykonany jest z twardej pianki poliuretanowej i tapicerowany atestowanym materiałem skóropodobnym wysokiej jakości dostępnym w szerokiej gamie kolorów. Bezproblemowy w utrzymaniu go w czystości, nie wymaga szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Składanie materaca ułatwia jego przechowywanie i przenoszenie. Za dopłatą materac można doposażyć w dedykowany do niego pokrowiec ułatwiający przechowywanie oraz transportowanie dzięki wszytemu w pokrowiec pasowi naramiennemu. Produkt zaprojektowany do celów rehabilitacyjnych, posiada wszelkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

 

Dane techniczne materaca

 

Długość:

200 cm

Szerokość:

120 cm

Grubość (wysokość):

3 cm

Materiał wypełnienia:

pianka PU (twarda)

Materiał tapicerki:

skóropodobny

Składanie materaca:

składany na 4 części

 

Gwarancja producenta: 1 rok

Pokrowiec do materaca (opcja dodatkowa)

 

Pokrowiec wykonany z wodoodpornej tkaniny chroni materac przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Posiada jeden długi pas naramienny i jeden zamocowany z przodu pas krótszy dla ułatwienia przenoszenia materaca.

 

Certyfikat CEAtest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu HigienyWyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

Tapicerka Standard Line

 

 

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów w monitorze, odcień kolorów tapicerki w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości.

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o., zdjęcia produktu i grafiki są własnością spółki Omnes albo producenta lub dystrybutora produktu i zostały użyte do opracowania w celach informacyjnych. Kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności intelektualnej poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Rodzaj produktumaterac 4-cz.
Długość materaca/maty (cm)200
Szerokość materaca/maty (cm)120
Grubość materaca/maty (cm)3
Składanie materaca/matyskładanie