loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Promocja

Mata gimnastyczna AIREX Yoga & Pilates 190

AIREX AG
średnia: 5.0  ocen: 3

Termin realizacji
3-14 dni

Producent: AIREX AG

Cena:286,70 PLN*
305,00 PLN*
Kupując teraz oszczędzisz na każdej sztuce kwotę: 18.30 PLN
Do końca promocji pozostało:
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Filmy video
  • Pliki do pobrania

Mata gimnastyczna AIREX Yoga & Pilates 190 x 60 x 0,8 cm

 

Mata AIREX Yoga & Pilates z zaokrąglonymi narożnikami to popularna mata piankowa o wysokiej jakości i walorach estetycznych zaprojektowana z myślą o osobach praktykujących jogę i pilates we współpracy z czołowymi na świecie terapeutami, sportowcami i instruktorami, dzięki czemu idealnie wpisuje się w potrzeby użytkowników. Jest lekka i elastyczna, a przy tym bezproblemowa w transporcie i niezwykle wytrzymała. Izoluje od podłoża zapewniając miękkie podparcie podczas ćwiczeń. Z powodzeniem może być stosowana w przedszkolach, szkołach, w gabinetach fizjoterapeutycznych, gabinetach masażu i odnowy biologicznej, w szkołach rodzenia, na siłowniach oraz do użytku indywidualnego w warunkach domowych, jak i poza budynkami na otwartej przestrzeni. Dzięki odpowiedniej strukturze komórkowej mata nie wchłania potu, tudzież wilgoci i wody, co pozwala stosować ją bezpośrednio na gruncie ziemnym, np. na trawniku, czy łące. Certyfikowany wyrób medyczny 1 klasy, posiada wszelkie wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

 

 

Dane techniczne

 

Długość:

190 cm

Szerokość:

60 cm

Grubość:

0,8 cm

Kolory:

lila, grafit

Waga:

1,4 kg

 

Certyfikat CEWyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów BiobójczychCertyfikat ISO9001 jednostki notyfikującej QS Zürich AG Certyfikat ISO9001 jednostki notyfikującej QS Zürich AG Certyfikat Swiss Accreditation Service SAS (Certification bodies for management systems - SCESm)

 

 

Zalecane zastosowania maty Airex Yoga & Pilates 190

 

przedszkola ◆ szkoły ◆ gabinety fizjoterapeutyczne ◆ gabinety masażu ◆ szkoły rodzenia ◆ siłownie ◆ w domu

 

AIREX-zastosowanie

 

Sanitized - specjalna powłoka antybakteryjna eliminuje rozwój grzybów oraz bakterii niszczących strukturę pianki i mogących wniknąć do organizmu ćwiczącego poprzez drobne otarcia i pęknięcia naskórka. Powłoka Sanitized jest skuteczna nawet wobec opornych na antybiotyki i bardzo agresywnych bakterii MRSA (gronkowca złocistego) występujących często w środowisku szpitalnym (HA-MRSA), jak i poza szpitalami (CA-MRSA), np. w klubach fitness, siłowniach oraz w placówkach opieki dziennej dla dzieci.

 

Aprobata AGR - Produkty zostały przetestowane i zalecane przez Stowarzyszenie Forum Zdrowe Plecy - Lepsze Życie oraz Federalne Stowarzyszenie Szkół Niemieckich (BdR)e.V.

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o., zdjęcia produktu i grafiki są własnością spółki Omnes albo producenta lub dystrybutora produktu i zostały użyte do opracowania w celach informacyjnych. Kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności intelektualnej poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Rodzaj produktumata fitness
Długość materaca/maty (cm)190
Szerokość materaca/maty (cm)60
Grubość materaca/maty (cm)0,8
Składanie materaca/matyrolowanie