loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Lasery medyczne

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Laser medyczny Er:YAG/QCW Fotona Focus XP-2 do zabiegów estetycznych oraz naczyniowych z modułem LIPO do lipolizy laserowej

Fotona LLC
średnia: 5.0  ocen: 10

Termin realizacji
7-21 dni

Producent: Fotona LLC

Cena:189000,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Laser medyczny Er:YAG/QCW Fotona Focus XP-2 do zabiegów estetycznych oraz naczyniowych z modułem LIPO do lipolizy laserowej

 

Kompaktowy laser medyczny Fotona Focus XP-2 z falą typu Er:YAG/QCW jest jednym z najwszechstronniejszych laserów medycznych na rynku. Stanowi potężne narzędzie zaprojektowane do efektywnych zabiegów estetycznych i naczyniowych. Wyposażony standardowo w moduł LIPO (lipoliza laserowa, leczenie nadpotliwości, leczenie hemoroidów), opcjonalnie może być doposażony o moduł ENDO (wewnątrzżylne usuwanie żylaków). Jego laser Nd:YAG z trybem QCW jest uważany za najlepszy dla opartej na laserach medycyny estetycznej. Pozwoli on znacząco rozszerzyć zakres zabiegów oferowanych na rynku usług medycznych. Średnia moc w trybie quasi ciągłego impulsu (QCW) wynosi 30 Wat. Dzięki temu zabiegi wykonywane systemem Focus XP-2 są o wiele szybsze i skuteczniejsze. Laser wyposażony jest w łatwy w użytkowaniu interfejs użytkownika. Produkt zaprojektowany do celów medycznych, posiada wszelkie wymagane certyfikaty.

 

 

Wskazania do zastosowania lasera Focus XP

 • usuwanie owłosienia
 • zamykanie naczyń
 • leczenie trądziku
 • fotoodmładzanie T3
 • frakcjonowanie 3D - FRAC3
 • leczenie grzybicy
 • lipoliza laserowa
 • leczenie nadpotliwości
 • leczenie hemoroidów
 • wewnątrzżylne usuwanie żylaków (opcja ENDO)

 

Laserowa lipoliza

Najlepsza alternatywa dla klasycznej liposukcji, dzięki wysokiej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa laser Focus XP-2 pozwala rozpuścić nawet sześć litrów tłuszczu podczas zabiegu.

 

Zabiegi endożylne (moduł ENDO)

Najtrwalsze i najskuteczniejsze wewnątrzżylne usuwanie żylaków bez konieczności późniejszej hospitalizacji pacjenta

Laser neodymowo-jagowy o długości fali 1064nm: jest to najgłębiej penetrujący promień lasera dostępny na rynku, dzięki temu może niszczyć naczynia o dużej średnicy głęboko schowane pod skórą. Jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji, ma on bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek.

 

Frakcjonowanie - FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

 

 

Efektywne i skuteczne procedury naczyniowe i estetyczne

 

Głęboka penetracja lasera Nd:YAG systemu Focus XP-2 efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe, zapewnia głębokie fotoodmładzanie i jest w stanie wyeliminować najgłębsze, trudne do dosięgnięcia mieszki włosowe na wszystkich fototypach skóry. Niska absorpcja fali Nd:YAG Fotony przez chromofory skóry pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Dodatkowo mniej ciepła pojawia się na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę agresywnego chłodzenia.

 

 

Zaawansowana technologia zapewnia większe bezpieczeństwo i łatwość obsługi

 

Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) Fotony dostosowuje parametry lasera do zabiegu zapewniając łatwość obsługi na jaką zasługujesz. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zapewniając w ten sposób komfort pacjenta. W odróżnieniu od innych systemów, gdzie następuje nagły skok energii, a później powolny spadek, w systemie Focus XP-2 rozkład energii impulsu jest równy. Zabezpiecza to przed przegrzaniem i poparzeniem tkanek. Przy tym radykalnie poprawia się efektywność i bezpieczeństwo zabiegów. Dodatkowo wbudowana technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z parametrami, które ustawisz, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa i pewności systemu. Dzięki temu systemowi unikamy spadku mocy lasera podczas zabiegu, co mogłoby prowadzić do osiągnięcia słabszych, bądź niepełnych efektów. Nie musimy się również obawiać skoków energii, które mogą powodować uszkodzenia tkanek.

 

 

Parametry techniczne

 

Źródło lasera - długość fali: Nd:YAG - 1064 nm
Gęstość energii: do 300 J / cm2
Energia impulsu - tryb LP: 10 J
Energia impulsu - tryb QCW: 500 mJ
Długość impulsu: 0,1 - 50 ms
Moc średnia - tryb LP: 20 W
Moc średnia - tryb QCW: 30 W
Rozmiar plamki - głowica: 2 - 8 mm
Rozmiar plamki - światłowód: 200, 300, 400, 600 µm
Maksymalna częstotliwość (LP): 62 Hz
Maksymalna częstotliwość (QCW): 100 Hz
Sposób dostarczania promienia: światłowód

 

Gwarancja producenta / importera: 2 lata

 

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o. - kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS Katowice.