loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Przepływowa lampa bakteriobójcza BakMed PLB-302.2 60+30W mobilna z promiennikiem zewnętrznym

BAKMED
średnia: 0.0  ocen: 0

Termin realizacji
4-14 dni

Producent: BAKMED

Cena:1722,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
23%
  • Opis produktu
  • Dane techniczne

Przepływowa lampa bakteriobójcza BakMed PLB-302.2 60+30W mobilna z promiennikiem zewnętrznym 

Działanie przepływowej lampy bakteriobójczej BakMed PLB-302.2 60+30W
Promieniowanie świetlówek bakteriobójczych jest jedną z najbardziej efektywnych metod dezynfekcji powietrza. Emitowane promieniowanie ultrafioletowe o długości fali 250 -265 nm skutecznie niszczy wszelkiego typu bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby, nie powodując żadnego skażenia chemicznego i eliminuje konieczność stosowania innych środków chemicznych. W lampach przepływowych dezynfekcja powietrza odbywa się wewnątrz zamkniętej komory, co sprawia, że lampy przepływowe są całkowicie bezpieczne dla znajdujących się w pomieszczeniu ludzi, zwierząt i roślin. Skażone powietrze, zasysane przez wentylator do wnętrza komory dezynfekcyjnej przechodzi najpierw przez filtr, który zatrzymuje kurz i inne pyły. Ma to niebagatelne znaczenie w zmniejszeniu zagrożeń alergicznych dla osób przebywających w pomieszczeniu. Powietrze przepływając przez komorę z małą prędkością, bezpośrednio wzdłuż dwóch świetlówek bakteriobójczych, wydostaje się na zewnątrz praktycznie czyste mikrobiologicznie.

 

Przeznaczenie przepływowej lampy bakteriobójczej BakMed PLB-302.2 60+30W
Lampy przepływowe winny być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom sterylności pomieszczeń przy jednoczesnym przebywaniu w nich personelu.

 

Skuteczność, wydajność i komfort pracy
Duże natężenie promieniowania przekłada się na wysoką skuteczność dezynfekcyjną lampy, a bardzo cicha praca zapewnia odpowiedni komfort pracy osobom przebywającym w pomieszczeniu. Znajdujące się w płycie czołowej okienka kontrolne pozwalają bezpiecznie kontrolować pracę świetlówek. Zastosowane stateczniki elektroniczne oraz nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne w lampach PLB-302 obniżyły pobór energii elektrycznej o około 40% w stosunku do zużycia energii przez lampy ze statecznikami elektromagnetycznymi.

 

Ewidencja (licznik) czasu pracy przepływowej lampy bakteriobójczej
Zastosowanie licznika zwalnia personel z obowiązku prowadzenia ewidencji czasu pracy lampy. Ponieważ świetlówki bakteriobójcze mają określoną żywotność (tj. czas, w którym skutecznie zabijają mikroorganizmy), dlatego w lampach zastosowano elektroniczne liczniki czasu pracy. Czas ten jest sumowany i pokazywany na wyświetlaczu licznika. W odpowiednim momencie (po upływie 7900 godzin) licznik wizualnie i poprzez sygnał akustyczny przypomina o obowiązku ich wymiany.

 

Konfiguracja
Podejmując decyzję o zakupie lamp bakteriobójczych przepływowych w naszym sklepie Klient ma możliwość indywidualnego skonfigurowania ich parametrów, zgodnie ze swoimi potrzebami.

 

Dane techniczne urządzenia
Praca w obecności człowieka: Tak - w trybie wyłączonego promiennika zewnętrznego
Napięcie zasilania: 220-230 V / 50 Hz
Liczba i moc promienników: 3 x 30 W
Moc pobierana: 105 VA
Trwałość promienników: 8000 h
Typ obudowy: IP20
Stopień zabezpieczenia przed porażeniem elektrycznym: I
Wydajność wentylatora - opcje: 130 m3/h | 150 m3/h | 199 m3/h
Montaż: przejezdna na statywie
Waga: 10 kg


Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji znajdziesz na stronie Gwarancja i rękojmia

Rodzaj lampyprzepływowa
Typ lampy wg montażumobilna ze statywem
Ilość i moc promienników2 x 30 W (60 W)
Dodatkowy promiennik zewnętrzny1 x 30 W
Żywotność promienników8000 h
Licznik czasu pracytak
Waga10 kg