Kardiologia oraz Spirometria

Klatka piersiowa skrywa w sobie m.in. serce oraz płuca, których odpowiednia praca wpływa na jakość i komfort oraz długość życia. Jakiekolwiek problemy z oddychaniem, a tym bardziej zaburzenia pracy serca i całego układu krwionośnego, powinny być natychmiastowym alarmem do konsultacji medycznych. W ich ramach kardiolog może zlecić najróżniejsze badania, wśród których spirometria stanowi tylko dodatkowe badanie kontrolne albo diagnostyczne.

W rzeczywistości problemy z oddychaniem i problemy z funkcjonowaniem układu krwionośnego wcale nie muszą być tak od siebie odległe, a nieodpowiednie dotlenienie czerwonych krwinek w perspektywie wielu lat może mieć fatalny wpływ na metabolizm, starzenie się komórek i ogólnie – zdrowie organizmu. Dlatego kardiologia oraz spirometria opinie mają bardzo ważnych nauk medycznych wpływających na długowieczność ludzi. Narzędzia kardiologiczne i spirometryczne

O ile w spirometrii większość z diagnostyki i badania można z powodzeniem przeprowadzić za pomocą jednego urządzenia – spirometru – o tyle w przypadku kardiologii możliwych zaburzeń jest całe multum, a sposób ich diagnostyki i analizy jest bardzo zróżnicowany. Niemniej zarówno kardiologia oraz spirometria wiele zyskają korzystając z propozycji aparatur i urządzeń czy akcesoriów zebranych przez nas w tej kategorii.

Znajdą tu Państwo szalenie popularne i stosowane w praktycznie każdym gabinecie, przychodni i szpitalu aparaty EKG, czyli urządzenia umożliwiające monitorowanie przepływu impulsów elektrycznych (skurczów) mięśnia sercowego. Mamy również szeroki wybór profesjonalnych spirometrów, ale także aparatur holterowskich do całodobowego monitorowania pracy serca czy specjalistyczne i łatwe w obsłudze, atestowane defibrylatory.

Dzięki naszej ofercie mogą więc Państwo przeprowadzać zarówno próby wysiłkowe, wszystkie podstawowe badania diagnostyczne serca i płuc jak i akcje ratunkowe czy resuscytację.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt