Drabinki, Ławeczki, Lustra

Kinezyterapia to forma fizjoterapii, bardzo często stosowana po różnego rodzaju urazach oraz kontuzjach. Taka terapia ruchowa to doskonała forma powrotu do zdrowia. Polega ona na prostych i powtarzalnych ćwiczeniach gimnastycznych, które mają sprawić, że ciało odzyskuje swoją maksymalną ruchomość i sprawność.

Najczęściej kinezyterapię stosuje się po wypadkach, poważnych zabiegach chirurgicznych, ale również po zawałach serca i udarach. Każdy gabinet fizjoterapeutyczny oferujący taką terapię powinien być wyposażony w najlepsze drabinki, ławeczki, lustra, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń pacjentowi. Takie akcesoria sprawiają, że ćwiczy się bez zbędnego obciążenia i można po kolei wykonywać kolejne kroki.

Profesjonalne akcesoria do kinezyterapii W każdym gabinecie powinny znaleźć się drabinki rehabilitacyjne, ale również inne akcesoria, jak ławki gimnastyczne. Przydatne okazują się być także lustra korekcyjne, które bardzo pomagają w leczeniu wad postawy. Wbrew pozorom, taki problem pojawia się nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych pacjentów, z uwagi na siedzący tryb pracy. Najczęściej, kiedy pojawiają się dolegliwości bólowe kręgosłupa, można spodziewać się wady postawy.

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment akcesoriów wspomagających rehabilitację i kinezyterapię. Nasze ławki gimnastyczne ceny mają najlepsze na rynku, ponieważ współpracujemy z szeregiem wiodących producentów. Również inne artykuły z tego działu można nabyć u nas w doskonałych cenach, które każdorazowo ustalamy indywidualnie z klientem, bazując na wielkości jego zamówienia oraz jego zakresie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt