loadingimg

Wczytuję dane...

Wiele osób unieruchomionych czasowo lub na stałe narzeka na to, że są ograniczone i nie mogą samodzielnie wykonywać wielu czynności. Często takie osoby zmuszone są prosić o szklankę z napojem lub talerz. Ciężko się im czyta, czy rozwiązuje ulubione krzyżówki. Dobrym rozwiązaniem dla takich osób są specjalistyczne akcesoria, jak stoliki przyłóżkowe i drabinki.

Takie stoliki można znaleźć w większości szpitali, placówek rehabilitacyjnych, czy opiekuńczych. Posiadają kółka, dzięki którym można je wygodnie przesuwać i transportować. Są lekkie i bardzo poręczne, dzięki czemu nawet osoba niepełnosprawna ma możliwość przesunięcia stolika. Oczywiście, wszystkie stoliki przyłóżkowe są regulowane i można dopasować ich wysokość do konkretnego łóżka.

Ułatwienie w życiu codziennym osoby niepełnosprawnej

Dzięki takim stolikom, osoby chore mogą mieć wszystko, czego potrzebują pod ręką. Na stolik można z powodzeniem odstawić szklankę z napojem, czy odłożyć książkę. Może on również stanowić dla niej podpórkę. Taki stolik jest niewielki i lekki, dlatego idealnie sprawdzi się również w domu osoby niepełnosprawnej. Można go również z łatwością złożyć do transportu i następnie zmontować.

Stoliki przyłóżkowe sklep nasz oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy szeroki wybór tego typu akcesoriów, które ułatwiają codzienne życie osoby niepełnosprawnej, ale również jej opiekuna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków cenowych. Istnieje możliwość negocjacji cen w naszym sklepie.

Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 4 / 4

Stolik przyłóżkowy na kółkach

 

Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania

 

Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1/ABS Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania

 
Reha-BedTech-Med ZTMTech-Med ZTM
Stolik przyłóżkowy na kółkachMobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisaniaMobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-1/ABS Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania
359,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: 19.00 PLN
*z podatkiem VAT
675,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
765,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.
Dodaj: szt.
 

Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-2 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania

 

 

 
Tech-Med ZTM
Mobilny stolik przyłóżkowy ZTM Tech-Med SP-2 Przyjaciel z regulowanym blatem do karmienia lub pisania
895,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.