Balansowanie i równowaga

Stabilność całego ciała jest niezwykle istotna, ponieważ dzięki niej możliwe jest kontrolowanie wykonywania wszystkich ruchów. Bardzo często fizjoterapia polega właśnie na poprawie stabilności organizmu. Pomocne są w tym oczywiście urządzenia, które wspierają pracę mięśni głębokich. Ciało wprawione w warunek niestabilności, angażuje właśnie te mięśnie oraz cały układ mięśniowo-szkieletowy do pracy.

Taka terapia poprawia również cały układ sensoruchowy i sprawia, że znacznie łatwiej jest utrzymać równowagę. Balansowanie i równowaga to najlepsza terapia po wszelkiego rodzaju poważnych urazach. Sprawdza się również idealnie przy dolegliwościach bólowych kręgosłupa, skoliozie, czy też innych schorzeniach kręgosłupa. Terapia i właściwa diagnostyka Urządzenia do balansowania są bardzo często stosowane po operacjach neurochirurgicznych, aby przyspieszyć powrót do zdrowia i pełni sprawności pacjenta. Są to bardzo skomplikowane roboty, których zadaniem jest wprawienie ciała w niestabilność, aby mogło ono walczyć z grawitacją i wzmacniać cały układ mięśniowo-szkieletowy. Urządzenia te dają niesamowite efekty i są bardzo polecane pacjentom z problemami ze strony układu kostnego.

W kategorii balansowanie i równowaga sklep nasz posiada bardzo szeroki asortyment robotów diagnostyczno-terapeutycznych oraz innych robotów, które służą właśnie takim terapiom. Są one również niezbędnym narzędziem do postawienia właściwej diagnozy.

Oferujemy najlepsze ceny na rynku, ponieważ w naszym sklepie można je negocjować. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt