Gwarancja: 1 rok
Termin realizacji 1-7 dni
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
Producent: Astar

Astar CSL60 niskoprądowy aplikator szpulowy pola magnetycznego do magnetoterapii aparatami Astar

 

Astar CSL60 niskoprądowy aplikator szpulowy pola magnetycznego (selenoid) do magnetoterapii, umożliwia wykonywanie zabiegów na całym ciele. Przystosowany do współpracy z leżanką do magnetoterapii, pozwalającą na łatwe ustawienie aplikatora w polu zabiegowym. Współpracuje ze sterownikami Astar do magnetoterapii: Magner LT i  Magner Plus oraz Magneris. Produkt zaprojektowany do celów medycznych, posiada wszelkie wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

 

 

Dane techniczne

 

Typ aplikatora:

szpulowy (selenoid)

Średnica aplikatora:

60 cm

Rodzaj prądu:

niskoprądowy

Maksymalna indukcja pola magnetycznego:

2,5 mT

Współpracuje z aparatami Astar do magnetoterapii:

Magner LT
Magner Plus
Magneris

 

Gwarancja producenta: 1 rok

 

Certyfikat CETUV Rheinland certifiedWyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o. - kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Fizykoterapia - akcesoria

  • Dziedzina fizykoterapii: 

    magnetoterapia

  • Rodzaj wyposażenia: 

    aplikator pola magnetycznego

Sprawdź również: