loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Aparat do kriochirurgii Metrum CryoFlex Cryo-S Electric II - stacja bazowa

Metrum CryoFlex
średnia: 5.0  ocen: 11

Termin realizacji
7-21 dni

Producent: Metrum CryoFlex

Cena:33045,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Aparat do kriochirurgii Metrum CryoFlex Cryo-S Electric II - stacja bazowa

 

Cryo-S Electric II to model aparatu do kriochirurgii łączący w sobie wszechstronność, niezawodność i prostotę użytkowania. Użytkownik może wybrać jeden z dwóch sposobów sterowania pracą aparatu: za pomocą przycisku nożnego lub dotykowego ekranu. Aparat umożliwia również wybór jednego z dwóch niezależnych trybów pracy: automatycznego lub manualnego. Aparat Cryo-S Electric ll pracujący w trybie automatycznym przeprowadza cały cykl mrożenia bez konieczności dodatkowych regulacji, a na ekranie są wyświetlane wszystkie informacje o stanie i postępach zabiegu. Dla ułatwienia pracy operatora najważniejsze informacje, a także alarmy komunikowane są głosowo (aparat zawsze wgrany ma języki lokalny i angielski). W razie potrzeby (według uznania operatora) można użyć trybu manualnego w celu „domrożenia”. Aparat sam dobiera optymalne dla używanej sondy parametry pracy, a w przypadku jej niedrożności automatycznie wykonuje procedurę czyszczenia. Produkt zaprojektowany do celów medycznych, posiada wszelkie wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

 

Sondy do aparatu

Aparat do kriochirurgii Cryo-S Electric II może być wyposażony w sondy o różnych wielkościach i kształtach, dzięki temu ma zastosowanie w wielu specjalnościach medycznych, np.: ginekologia, okulistyka, laryngologia, flebologia, urologia i inne. Sondy zintegrowane są z systemem RFID (elektroniczna komunikacja z urządzeniem głównym), który gwarantuje najbardziej efektywne i precyzyjne mrożenie poprzez automatyczne dostosowanie (przeprogramowanie) optymalnych parametrów do charakterystyki sondy. Dzięki temu podczas pracy w trybie AUTO nie ma potrzeby ustawiania czy regulacji przepływu i ciśnienia gazu.

 

Aparat Cryo-S Electric II jest wstecznie kompatybilny z aparatami serii Cryo-S (mini/classic) i może być stosowany we wszystkich specjalnościach używających kriochirurgii jako metody leczniczej. Nie ma potrzeby kupowania wielu aparatów do różnych zastosowań! Wystarczy wyposażyć aparat w sondy dedykowane poszczególnym dziedzinom medycznym - sondy są do nabycia także w naszym sklepie.

 

Zasilanie aparatu - czynniki robocze

Aparaty serii Cryo-S zasilane są medycznym podtlenkiem azotu (-89°C). Ten anestezjologiczny gaz jest wydajny i przyjazny w eksploatacji. Jedna dziesięciolitrowa butla N2O wystarcza na około 4 godziny ciągłej pracy. Właściwości gazu umożliwiają jego łatwe przechowywanie (stalowe butle) bez strat (co jest ogromnym problemem w przypadku stosowania aparatów zasilanych ciekłym azotem). Gaz jest dostępny na terenie całego kraju. Aparat może być również zasilany dwutlenkiem węgla (CO2).

 

Główne cechy aparatu

 • prestiżowy model znanego aparatu Cryo-S Classic
 • sterowanie mikroprocesorowe
 • dwa tryby pracy: automatyczny i manualny
 • niezawodność i prostota użytkowania
 • dotykowy ekran LCD
 • wbudowane komunikaty głosowe
 • operowanie pracą aparatu z przycisku nożnego lub z ekranu LCD
 • wózek pod aparat i butlę z gazem
 • czynniki robocze: podtlenek azotu lub medyczny dwutlenek węgla
 • szeroka dostępność czynników roboczych na terenie Polski
 • zgodny z wymaganiami dyrektywy MDD 93/42/EEC
 • pierwszy przegląd aparatu po 3 latach użytkowania

 

Wyposażenie fabryczne stacji bazowej

 • aparat Cryo-S Electric II
 • wózek do przemieszczania aparatu wraz z butlą gazu
 • panel nożny sterowania pracą aparatu

 

Wyposażenie opcjonalne za dopłatą

 • sondy różnego rodzaju i przeznaczenia (do nabycia w naszym sklepie)

 

Certyfikat CECertyfikat WE / EC-Certifikate TUV-NORD Polska sp. z o.o.Wyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

Gwarancja producenta: 2 lata

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o., zdjęcia produktu i grafiki są własnością spółki Omnes albo producenta lub dystrybutora produktu i zostały użyte do opracowania w celach informacyjnych. Kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności intelektualnej poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Typ aparatuelektroniczny
Czynnik roboczypodtlenek azotu lub CO2