loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
Omnes - sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Aparat do kriochirurgii Metrum CryoFlex Cryo-S Classic - zestaw do kriochirurgii ginekologicznej

Metrum CryoFlex
średnia: 4.8  ocen: 12

Termin realizacji
7-21 dni

Producent: Metrum CryoFlex

Cena:23585,00 PLN*
Dostawa na terenie Polski: GRATIS !
*z podatkiem VAT
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Aparat do kriochirurgii Metrum CryoFlex Cryo-S Classic - zestaw do kriochirurgii ginekologicznej

 

Cryo-S Classic to najbardziej popularny model aparatu do kriochirurgii opracowany na bazie dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji urządzeń kriochirurgicznych znanych na rynku pod marką AK-1, Cryo-S. Jest urządzeniem sterowanym pneumatycznie, nie wymaga zasilania elektrycznego z sieci. Czynnikiem mrożącym jest podtlenek azotu lub dwutlenek węgla w stalowych butlach ciśnieniowych. Aparat jest prosty w obsłudze i nie wymaga przygotowań do wykonania zabiegu. Może być gotowy do pracy w ciągu kilku chwil. Po uruchomieniu mrożenia końcówka krioaplikatora osiąga minimalną temperaturę po kilku sekundach. Równie szybkie jest rozmrożenie sondy. Aparaty serii Cryo-S Classic wyposażone są w wózek lub w mobilną obudowę butli. Produkt zaprojektowany do celów medycznych, posiada wszelkie wymagane dopuszczenia i certyfikaty.

 

Kriosondy do aparatu

Aparat Cryo-S Classic umożliwia użycie krioaplikatorów dla wielu specjalności medycznych (dostępne również w naszym sklepie). Stosowana technologia daje możliwość wytworzenia końcówek mrożących o różnych, niemal dowolnych, kształtach. Z jednego aparatu mogą korzystać lekarze różnych specjalności (np. chirurg naczyniowy, ginekolog lub dermatolog). Nowoczesna konstrukcja sond zapewnia maksymalne wykorzystanie właściwości czynnika chłodzącego. Dzięki niewielkiemu zużyciu gazu, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych parametrów mrożenia, jedna butla czynnika mrożącego wystarcza na 3-4 godzin ciągłej pracy. Strefa mrożąca krioaplikatora jest oznaczona przez pokrycie 24-karatowym złotem. Pozostała jego część nie mrozi, dzięki temu umożliwia operowanie wewnątrz jam ciała bez ryzyka przypadkowego zamrożenia zdrowej tkanki. Ergonomiczny uchwyt krioaplikatora umożliwia jego szybką wymianę podczas zabiegu.

 

Zasilanie aparatu - czynniki robocze

Aparaty zasilane są medycznym podtlenkiem azotu (-89°C). Ten anestezjologiczny gaz jest wydajny i przyjazny w eksploatacji. Jedna dziesięciolitrowa butla N2O wystarcza na około 4 godziny ciągłej pracy. Właściwości gazu umożliwiają jego łatwe przechowywanie (stalowe butle) bez strat (co jest ogromnym problemem w przypadku stosowania aparatów zasilanych ciekłym azotem). Gaz jest dostępny na terenie całego kraju. Aparat może być również zasilany dwutlenkiem węgla (CO2).

 

Główne cechy aparatu

 • sterowanie mikroprocesorowe
 • dwa tryby pracy: automatyczny i manualny
 • niezawodność i prostota użytkowania
 • wbudowane komunikaty głosowe
 • wózek pod aparat lub obudowa butli w komplecie
 • kriosondy ginekologiczne w zestawie
 • czynniki robocze: podtlenek azotu lub medyczny dwutlenek węgla
 • szeroka dostępność czynników roboczych na terenie Polski
 • zgodny z wymaganiami dyrektywy MDD 93/42/EEC

 

Wyposażenie fabryczne stacji bazowej

 • aparat Cryo-S Classic
 • wózek do przemieszczania aparatu lub obudowa butli
 • panel nożny sterowania pracą aparatu
 • kriosonda natryskowa SG-10 (0 4 0000 1)
 • kriosonda kontaktowa G-10/20 (0 4 1020 1)
 • kriosonda kontaktowa G-10/24 (0 4 1024 1)

 

Wyposażenie opcjonalne za dopłatą

 • inne kriosondy różnego rodzaju i przeznaczenia (do nabycia w naszym sklepie)

 

Certyfikat CECertyfikat WE / EC-Certifikate TUV-NORD Polska sp. z o.o.Wyrób medyczny wg Urzędu Rejestracji Wyrobów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

Gwarancja producenta: 2 lata

 

 


Nota prawna: Niniejsze opracowanie jest własnością intelektualną Omnes sp. z o.o., zdjęcia produktu i grafiki są własnością spółki Omnes albo producenta lub dystrybutora produktu i zostały użyte do opracowania w celach informacyjnych. Kopiowanie bez pozwolenia zabronione. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za naruszenie praw własności intelektualnej poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 1151). Opracowanie i wdrożenie: CPS.

 

Typ aparatupneumatyczny
Czynnik roboczypodtlenek azotu lub CO2