Szpitalne łóżeczka noworodkowe

Pierwsze godziny i dni zaraz po urodzeniu dziecka to wyjątkowy okres dla rodziców, ale także dla samego dziecka i personelu szpitalnego, który przez pierwsze doby pomaga w zabezpieczeniu medycznym noworodka. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sal poporodowych są oczywiście szpitalne łóżeczka noworodkowe opinie które mają bardzo zróżnicowane – wszystko zależy od konkretnego modelu. Te zebrane przez nas w kategorii szpitalne łóżeczka noworodkowe charakteryzują się jednak zawsze wysoką jakością zastosowanych materiałów, co natychmiast przekłada się na bezpieczeństwo dziecka i wygodę obsługi.

Główne zadania szpitalnego łóżeczka

Takie szpitalne łóżeczka noworodkowe mają bardzo niewiele, ale ważnych zadań, do zrealizowania. Przede wszystkim, muszą umożliwić mamie, która przez pierwsze godziny czy doby po porodzie jest bardzo ograniczona ruchowo, łatwe manipulowanie, za co odpowiadają nie tylko kółeczka. Wszystkie proponowane przez nas modele charakteryzują się także odpowiednim profilem i wysokością, dzięki którym idealnie nadają się do ustawiania tuż przy szpitalnym łóżku dla dorosłego. Są bardzo skrętne, ale jednocześnie posiadają sztywną i twardą konstrukcję, która daje poczucie całkowitego bezpieczeństwa malucha.

Kluczem dla rodziców jest, aby móc cały czas patrzeć i kontrolować swoje dziecko w pierwszych dniach, dlatego są one wykonane z przezroczystych kompozytów i plastikowych osłon, przez które przez całą dobę widać malucha. Udostępniamy Państwu także szeroki asortyment łóżeczek dla noworodków z dodatkowymi przegródkami czy szafkami ułatwiającymi przechowywanie najbardziej potrzebnych środków higienicznych itp.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skorzystaj z pomocy personelu sklepu

  • zadzwoń do nas na numer 91-407-5830 - dni robocze w godz. 8-16
  • napisz do nas: biuro@omnes.pl
  • użyj formularza kontaktowego: kontakt